JSME JINÍ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Zizinka
Bůh všech jinejch aneb admin:D
Bůh všech jinejch aneb admin:D
Zizinka


Poeet p?íspivku : 408
Age : 34
Bydliště : Pšece u Kubicta=o)
Registration date : 22. 08. 07

Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) Empty
PříspěvekPředmět: Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:)   Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) Icon_minitimeFri Nov 19, 2010 2:41 am

Povídejte, přehánějte, diskutujte, hodnoťte:)
Návrat nahoru Goto down
http://jme-jini.wz.cz
Kubicet
Extrémně jinej:)
Extrémně jinej:)
Kubicet


Poeet p?íspivku : 303
Age : 39
Bydliště : doma, se Zizinkou - brzo v novém ;)
Registration date : 02. 12. 07

Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:)   Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) Icon_minitimeFri Nov 19, 2010 4:06 pm

Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 915407
já děsně děkuju všem co přišli (i když se asi bavili na můj účet "věk") Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 4894
šecko bylo čuper, dárečky krásný, žádný problémky v šipkách se ukázalo kdo je pravej mistr... (já to nebyl Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 900574 )
a zjistili jsme své slabiny i silné stránky v megapsychologické"big brother" soutěži.
A hlavně Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 874933 DORT Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 874933 kvůli tomu se vyplatí bejt o rok starší Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 447543

shrnu to, jen více takovejch :DDD akorát ten druhej den jsem byl "nemocnej"

Návrat nahoru Goto down
Zizinka
Bůh všech jinejch aneb admin:D
Bůh všech jinejch aneb admin:D
Zizinka


Poeet p?íspivku : 408
Age : 34
Bydliště : Pšece u Kubicta=o)
Registration date : 22. 08. 07

Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:)   Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) Icon_minitimeFri Nov 19, 2010 6:44 pm

Já byla v šipkách třetí Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 900574 Kdo je víc? Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 900574 Dobře.. Meky a Míša Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 9901

Ještě bych doplnila další profesionální Activity turnaje Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 918185 Netušila jsem, že je to ještě možný, ale stále se všichni zlepšujeme Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 13034

A ty trdlo! Nehráli sme big brádra, ale Vyvolený Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 790650 Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 75135

A hádáme se, koho má Karla radši!! Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 4894
Návrat nahoru Goto down
http://jme-jini.wz.cz
Koku
Extrémně jinej:)
Extrémně jinej:)
Koku


Poeet p?íspivku : 365
Age : 34
Bydliště : co myslíš?
Registration date : 06. 11. 07

Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:)   Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) Icon_minitimeFri Nov 19, 2010 7:09 pm

Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 826860 proč nemluvíte o Karlovi? Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 826860 proč mluvite jenom o Karle..

žije Karel? Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 319993

Jinak oslava byla moc fajn... Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 114164 já jsem teda v šipkách skončila poslední.. ale na tom nesejde.. Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 523747
Návrat nahoru Goto down
Zizinka
Bůh všech jinejch aneb admin:D
Bůh všech jinejch aneb admin:D
Zizinka


Poeet p?íspivku : 408
Age : 34
Bydliště : Pšece u Kubicta=o)
Registration date : 22. 08. 07

Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:)   Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) Icon_minitimeFri Nov 19, 2010 7:38 pm

Karel žije!!! I když první den u nás dělal chvíli mrtvýho Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 186117 Won teda spinkal, ale Kuba už v něm viděl mutvolku:)


Ale Karla je společnštější a hraje si s náma Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 918185 Teda víc se mnou Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 806567


Jinak Karel i Karla mi koukají přes rameno a mám pozdravovat:)


To víš, že neva, že si byla poslední Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 79011 Ty si házela o bšíško dál, než my Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 623957
Návrat nahoru Goto down
http://jme-jini.wz.cz
Koku
Extrémně jinej:)
Extrémně jinej:)
Koku


Poeet p?íspivku : 365
Age : 34
Bydliště : co myslíš?
Registration date : 06. 11. 07

Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:)   Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) Icon_minitimeSat Nov 20, 2010 2:45 am

.... o bříško dál.. to je krásně řečeno.. Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 159879

...taky rýbátka pozdravuju Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 159879
Návrat nahoru Goto down
Zizinka
Bůh všech jinejch aneb admin:D
Bůh všech jinejch aneb admin:D
Zizinka


Poeet p?íspivku : 408
Age : 34
Bydliště : Pšece u Kubicta=o)
Registration date : 22. 08. 07

Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:)   Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) Icon_minitimeTue Nov 23, 2010 8:13 pm

Karel je nafoukanej Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 972846 Toho určitě vybíral Meky Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 918185 Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 309814
Návrat nahoru Goto down
http://jme-jini.wz.cz
Koku
Extrémně jinej:)
Extrémně jinej:)
Koku


Poeet p?íspivku : 365
Age : 34
Bydliště : co myslíš?
Registration date : 06. 11. 07

Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:)   Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) Icon_minitimeTue Nov 23, 2010 11:07 pm

Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 311658 Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 311658 Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 311658 Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 311658 Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 311658 Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 311658 Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 311658 Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 311658 Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 311658 Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 311658 Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 311658 Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 311658 Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 311658

musim tě zklamat... obě rybičky jsem vybírala já... Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 615267

holky jsou prostě odjakziva společenštější... at jsou jskýhokoliv druhu... Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 71885
Návrat nahoru Goto down
Zizinka
Bůh všech jinejch aneb admin:D
Bůh všech jinejch aneb admin:D
Zizinka


Poeet p?íspivku : 408
Age : 34
Bydliště : Pšece u Kubicta=o)
Registration date : 22. 08. 07

Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:)   Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) Icon_minitimeWed Nov 24, 2010 2:37 am

Karla se s náma skamarádila, ale Karel se nám tu všem snaží šéfofat Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 613667 Do všeho kecá a toho, kdo se k němu přiblíží, oďobává Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 613667

Já teda nevim, nevyměnili ti ho ve zverimexu? Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) 406336
Návrat nahoru Goto down
http://jme-jini.wz.cz
Sponsored content





Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:)   Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Důstojná oslava stáří... aneb Kubajzovy narozeniny:)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
JSME JINÍ :: AKCE:) :: Proběhlé akce:)-
Přejdi na: